Nameless

We're here now: http://www.namelessguild.cba.pl
It is currently Thursday, 18 Jul 2019, 08:50

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Forum rules

Tutaj nowi czlonkowie zamieszczaja podania do gildii wg. podanego wzoru

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: aplikacja swordtroll
PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 02:23 
Trial
Trial
Send private message  Profile

1. Nazwa postaci
Swordtroll
2. Klasa Spec/Offspec PvE
PvE Fury offspeca PvE brak
3. Ile grasz w World of Warcraft? Podaj nazwy serwerów na których grałeś/aś i gildii w których byłeś/aś.
Gram sobie gdzies ze 4 lata, kiedys na serverze hellground teraz omegawow bylam przez ten czas w kilku gildiach najwazniejsze to naservie hellground claymore, na omega dies irae i evolution
4. Jaki indywidualny progress PvE masz na dodatku Wrath of the Lich King?
najlepszy boss to byl lk na 25 10n z lk naxx cale uldu nie dziala toc caly
5. Jaka masz znajomość taktyk z contentu WotLK?
wszystko z icc naxx cale toc caly z uldu nic praktycznie ale i tak nie dziala
6. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na raid i w jakich godzinach możesz raidować?
jak bedzie trzeba to do upadlego, jezeli chodzi o godziny to narazie dowolne potem pewnie na studia pojde ale dzienne wiec wieczorki beda spoko
7. Czy masz odpowiedni sprzęt komputerowy i łącze internetowe, które pozwala na bezproblemowe raidowanie i uczestniczenie w nim na kanale Team Speak?
yup
8. Coś o sobie. Czemu interesuje Cię nasza gildia? Podaj swoje zalety, które mogą być dla niej instotne.
ta gildia mnie interesuje poniewaz evo sie posypalo nie roba juz raidow na poziomie ktorego oczekuje a ja chce robic w koncu jakis progress. Pozatym moich kilku znajomych sie tu przenioslo wiec nic nie stoi na przeszkodzie zebym do nich dolaczyla, Na raidach jak juz jestem to nie afkuje nie ninjuje itd itp i staram sie zrobic jak najwieszy dps.
9. Czy znasz lub grałeś/aś już z kimś z Nameless? Podaj nick jeśli tak.
Poza dwoma gosciami z tsa ktorych nickow juz niestety nie pamietam to nie ;p
10. Czy przeczytałeś/aś i akceptujesz regulamin gildii?
tak

Report this post
Reply with quote  

Post subject: Re: aplikacja swordtroll
PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 02:49 
Plugawy Rzeżnik
Plugawy Rzeżnik

DPSem się nie przejmuj,nie jest to głównym wyznacznikiem czegoś-chyba,że wyrabiasz poziom autoataku ;) Jako,że pojawiła się nazwa DI,to będziesz pod bardzo dużą,podkreślam,WRĘCZ KU....KO DUŻĄ LUPĄ-jeszcze na NW mieliśmy kilku delikwentów z tej "gildii" i nie są przez weteranów zbyt miło wspominani.Ktoś z oficerki się do Ciebie odezwie,wybadamy co i jak i się zobaczy,narazie lekko na tak

Ok,więc gwoli ścisłości-tak,jest u nas parę osób z DI-z ich przyjęcia jesteśmy co najmniej usatysfakcjonowani(mowa o tych,co są nadal w stałym składzie).Jednak jeszcze z ery NW zostało niemiłe wspomnienie o tamtym DI,gdzie ogarniętych było raptem z 5 osób(które tam zostały),sporo było krętaczy,pieniaczy i mend społecznych-jak "pan" Ireyon (&*$@^$*^@*$^@%$&*@%-ocenzurowano).Sama nazwa wręcz mi mówi,że lepiej sprawdzić dokładniej,niż zwykle-ale to tylko przeświadczenie,że taki przesiew pozwoli uniknąć kolejnych numerów.Podobnie ma się kwestia byłych członków naszej gildii,którzy odeszli od nas bez wyraźnego powodu/robili rewolty wewnątrzgildyjne,a potem bez powodu/bezczelnie zaczęli nam robić czarny PR...
No więc,spokojnie,nie miałem nic złego na myśli-a teraz mam nadzieję,że moja wypowiedź wcześniejsza jest nieco bardziej zrozumiała

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 03:20 
Trial
Trial

ja nie mam nic wspolnego z nightwatchem i ludzmi co tam grali nawet nie wiedzialam ze sie ktos gdzies przenosil wiec nie patrzcie przez ten glupi pryzmat debili ktorzy prawdopodobnie tam byli.

Last edited by swordtroll on Wednesday, 12 Sep 2012, 03:24, edited 1 time in total.

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 03:20 
Trial
Trial

Hynek, tyle, że ja, Pajac, Martyna, Kasia, Capo itd. nie byliśmy w DI na nightwatchu. Dołączyliśmy się do nich na Omedze z braku lepszej gildii o polskich korzeniach.

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 07:50 
Trial
Trial

Nie rozumiem, dlaczego tak podchodzicie do nowych członków. Oceniacie ludzi, zanim ich tak naprawdę poznacie. Wiadomym jest, że każdy nowy powinien być obserwowany w okresie próbnym, ale bez przesady. Jeśli z innego serwera mieliście zatargi z jakimiś ludźmi, to dlaczego przez to macie uprzedzenia do Martyny teraz?
To może wprowadźmy jeszcze- masz nick na M, nie podoba mi się literka M, bo w przedszkolu kolega o imieniu na literą M na mnie napluł. Będę Ci się przyglądał, bo pewnie też na mnie naplujesz. Absurd

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 08:14 
Złe Mięso
Złe Mięso

Katsy spokojnie :) nie ma co sie unosić :) nikt nikogo nie skreśla przecież :) fakt mielismy zatargi z DI na NightWachu ale to przeszlość, Aito u nich był i przeszedł do nas i sie okazał (w miare ) spoko gościem :P wiec jeszcze raz prosze każdego z osobna o nie unoszenie się. Hynek zapewnie nie miał nic złego na mysli :)

co do podania... nie chce sie wypowiadać co do Gearu talentów itp bo na warku sie nie znam ale będę na tak. Odszukaj Urgiela w grze bo sądzę ze jego rekomendacja będzie się najbardziej liczyć :)

Pozdrawiam i wracam do pracy :(

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 10:24 
Plugawy Rzeżnik
Plugawy Rzeżnik

Spokojnie. Nie odbierajcie tego, ze jestesmy do kogos negatywnie nastawieni. Hynek, tak jak i wiele osob u nas po prostu nie jest konformista. Ja tam wiem czemu jest ciety na ta gildie i w pewnym stopniu ma to swoje usprawiedliwienie, ale z perspektywy nowego gracza to sie zgodze, ze moglo to byc zle odebrane. :P Najlepszym sposobem na jakas sprzeczke miedzygildyjna, lub ludzi cietych na gildie jest praca nad progressem, bo to zazwyczaj zatyka im usta i odbiera dobre argumenty, sprawiajac ze ich hate jest juz tylko błaznowaniem. Ta gildie tworza dojrzali ludzie, wiec nie ma sie co klocic, trzeba zaczac sie rozumiec. Noo... to pokój juz prosze.

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 10:51 
Administrator

Jak mówiłem wczoraj, złap Urgiela pogadajcie sobie i odezwij się do mnie lub innego oficera :)

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 11:18 
Mroczna Bestia
Mroczna Bestia

Ja jestem na duże tak, wczoraj z Szadolem Katsy graliśmy z nią na bg ogarnia bardzo dobrze swoją klase, a że siedzieliśmy do tego na tsie to uważam ją za naprawdę spoko :)

Report this post
Reply with quote  

PostPosted: Wednesday, 12 Sep 2012, 12:40 
Oprawca
Oprawca

O nie parchu w DI to ja bylem 2 tygodnie :P z mojej perspekrywy nie byli to zli ludzie poza ire xD jestem w miare?:D bedziesz chcial gema xd

No a wiec nie unosimy sie :D Jestem na tak przez pryzmat postaci ktora widzialem :) osoby jeszcze nie znam:>

Report this post
Reply with quote  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]